Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!

Join the forum, it's quick and easy

Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.


You are not connected. Please login or register

Nuzno zlo ili neznanje???

+15
Cofy
jerome_girl
Ninchy
<>
~rebelde girl~
Miss Shameless
RasoN
Mrs. Black
_St0rm_
^Samara Morgan^
::Turbo folk hater::
~Brancica~
<3 Life
-Maky-
boogeyman
19 posters

Go to page : 1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 1 of 3]

1Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Nuzno zlo ili neznanje??? Mon Jul 06, 2009 11:02 pm

boogeyman

boogeyman
Admin
Admin

Malo li smo bili zaglupljivani od strane PINKA ili takozvane domace estrade???Odakle poticu narodnjaci a posebno naziv koji apsolutno vredja svaku tradiciju naroda i njegove kulture.Da li mozemo zvati razvratnu, glupavu, neobrazovanu i muzicki nepotkovanu estradu tim prelepim imenom koje samo po sebi oznacava kulturu naroda i njegov ponos?Zapitajte se??Da li su oni azijski ritmovi i zavijanje moze da se uporedi sa kulturom evropskog naroda???NE!NE! NE MOZE!!! Jeste li culi pravu izvornu muziku ovog podneblja???Onu koja je proizisla iz naroda a ne ubijenih od alkohola SELJAKA U KAFANI(Pod nazivom SELJAK ja ne podrazumevam coveka sa sela nego neobrazovanu sirovinu "Govedinu,Pajsera", Takvih ima i u gradovima)Koji gleda da nesto uhvati da malo "istarlaha" (TARLAHANJE(bosanski sleng)-znaci kres).I nije mu vazno kako i sta peva pevacica samo da mu DA'.Sta nosi ova odvratna muzika??? Svaka muzika ima smisao.Svaka muzika utice na ljude koje ju slusaju.Koji su uticaje osim razvratnosti, pojave takozvanih sponzorusa,alkoholisanja i apsolutnog ubijanja bilo kakve aktivnosti u mozgu???Nuzno zlo ili neznanje??? Mad

https://folkdown.forumsr.com

2Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Tue Jul 07, 2009 9:47 am

-Maky-

-Maky-
New member
New member

slazem SE

3Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Tue Jul 07, 2009 1:50 pm

<3 Life

<3 Life
Admin
Admin

I ja...nema shta wishe da se kaze, swe je jasno...

4Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Wed Jul 08, 2009 10:09 pm

~Brancica~

~Brancica~
Member
Member

Hmmmm....Slazem se sa svim sto tu pise ali slusam je....Celo moje drustvo je slusa,ne zelim da se izdvajam...
A sto se tice bas narodne muzike(mislim na izvornu narodnu muziku) nju obozavam i slusam je cesto...

5Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Wed Jul 08, 2009 10:26 pm

boogeyman

boogeyman
Admin
Admin

no coment....

https://folkdown.forumsr.com

6Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Wed Jul 08, 2009 10:36 pm

~Brancica~

~Brancica~
Member
Member

Na sta nemas komentar?
Na to sto slusam narodnu izvornu muziku ili na to sto slusam turbo folk zbog drustva?

7Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Wed Jul 08, 2009 11:00 pm

boogeyman

boogeyman
Admin
Admin

za drustvo....

https://folkdown.forumsr.com

8Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Thu Jul 09, 2009 10:24 am

<3 Life

<3 Life
Admin
Admin

Da, za drushtwo se slazem...to je bedno...! a ok za izwornu narodnu muziku, ako ti se swidja...!

9Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Thu Jul 09, 2009 6:58 pm

boogeyman

boogeyman
Admin
Admin

nije na meni da sudim o tome (nije na nikom osim tebi)

https://folkdown.forumsr.com

10Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Jul 11, 2009 4:48 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

~Brancica~ wrote:Na sta nemas komentar?
Na to sto slusam narodnu izvornu muziku ili na to sto slusam turbo folk zbog drustva?

Slusaj sta hoces, msm niko ti ne brani... Ali da slusas turbo folk zbog drustva, to je glupo...

11Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Mon Jul 13, 2009 6:08 pm

^Samara Morgan^

^Samara Morgan^
Member
Member

::Turbo folk hater:: wrote:
~Brancica~ wrote:Na sta nemas komentar?
Na to sto slusam narodnu izvornu muziku ili na to sto slusam turbo folk zbog drustva?

Slusaj sta hoces, msm niko ti ne brani... Ali da slusas turbo folk zbog drustva, to je glupo...
Slazem se... Mislim da je potpuno glupo slusati nesto samo zato sto to slusaju i drugi... Ali nije moj problem, kako hoces... Wink
Recimo u mom drustvu ima jako malo nas koji volimo rock/metal,ali se ipak kontamo sa ostalima i ne trudimo se da se njima prilagodimo,lepo je imati razlicite ukuse i razmisljanja...
Uf al sam navalila sa pisanjem,mozda sam previse sr*la,ali jbg,zanela se ja... lol!

12Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Thu Jul 16, 2009 4:44 pm

_St0rm_

_St0rm_
Member
Member

...Celo moje drustvo je slusa,ne zelim da se izdvajam...
A sto se tice bas narodne muzike(mislim na izvornu narodnu muziku) nju obozavam i slusam je cesto...

to je tvoj stav... ako ti se izvorna narodna svidja to je ok...
ali ovo u vezi drustva...

mislim da je to najveci problem .... zbog toga toliko dece slusa folk... da ih ne bi izbegavali u drustvu...
i ne bi trebala tako da razmisljas... slusaj ono sto ti se stvarno svidja.... sigurna sam da im to nece smetati...
neces se izdvojiti ako budes malo drugacija Wink

u mom drustvu je isto tako...ja sam prva pocela da slusam rock i nije me bilo briga za njihovo misljenje...ali kasnije mi se dosta njih pridruzilo....i jako mi je drago zbog toga....

http://evanescencefans.forumotion.net/users/11/33/71/smiles/3717

13Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Fri Jul 17, 2009 11:59 am

Mrs. Black

Mrs. Black
Member
Member

Zbog drusta je glupo,ali to je tvoj problem...=_=
Mene jako nervira,sto

14Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Mon Jul 27, 2009 10:19 pm

RasoN

RasoN
Admin
Admin

GRAND=glavni rock ali neprijatelj

15Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Mon Jul 27, 2009 10:41 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

wtf?^^^

Kod mene u drustvu niko ne slusa rock i metal, ali sta cu... Oni pljuju mene, ja pljujem njih XD, ali opet smo svi drugari... Ne trebam ja sad da slusam sranja samo zato sto mi najbolje drugarice to slusaju

16Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Mon Jul 27, 2009 10:48 pm

boogeyman

boogeyman
Admin
Admin

pa da tako kod mene svi slusaju rep i one rebelde qq pljujemo se al smo dobri frendovi Razz

https://folkdown.forumsr.com

17Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Wed Jul 29, 2009 2:51 pm

Miss Shameless

Miss Shameless
New member
New member

Je ne volim narodnjake..........ali kad odem na neku zurku to mora da se slusa jer to pustaju....
Znam par pesama,i ono,ok su.......ali one zesce narodnjacine ne podnosim......Lepu brenu,Shabana (xD),Mile Kitic,i druge cigansture x]

18Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Wed Jul 29, 2009 2:58 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

naranvno... ja se uvek smorim na zurkama

19Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Wed Jul 29, 2009 3:04 pm

<3 Life

<3 Life
Admin
Admin

aha...a mnogo je glansa muzika da bi igrala sa slushalicama...xD

20Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Wed Jul 29, 2009 3:22 pm

RasoN

RasoN
Admin
Admin

ja sam na maturi morao slusati turbofolk 6 sati zaredom i to preko 150db sigurno

21Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Wed Jul 29, 2009 3:25 pm

<3 Life

<3 Life
Admin
Admin

a ja nisam...celo drugarsko sam bila napolje...na cd-u me uopshte nema, ko da nisam ni bila...xD

22Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Wed Jul 29, 2009 7:39 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

ja, sta cu... na maturu nece zbog mene jedine da pustaju rock. Moracu da istripim taj dan

23Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Wed Jul 29, 2009 7:43 pm

~rebelde girl~

~rebelde girl~
New member
New member

GRAND je najveca glupost na pinku!!!! ma strana muzika je zakon!!!
ja sam na maturi bila sat i po i posle sa zvala oca da dodje po mene jer je bend pevao 3 puta za pola sata istu pesmu !!

24Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Wed Jul 29, 2009 7:56 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

loool no comment

25Nuzno zlo ili neznanje??? Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Fri Jul 31, 2009 1:23 am

<3 Life

<3 Life
Admin
Admin

hahaha....zwuchi poznato...
sawa tiho teche, zadnje nam je weche, draaaaga, postala si dama....ta je bila bar 10 puta...xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum