Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!

Join the forum, it's quick and easy

Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.


You are not connected. Please login or register

Nuzno zlo ili neznanje???

+15
Cofy
jerome_girl
Ninchy
<>
~rebelde girl~
Miss Shameless
RasoN
Mrs. Black
_St0rm_
^Samara Morgan^
::Turbo folk hater::
~Brancica~
<3 Life
-Maky-
boogeyman
19 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

51Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 3 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Sep 05, 2009 12:20 pm

Syesha

Syesha
Member
Member

Ovako.
Ovo ljeto sam slušala sve. Od cajki do metala. Zaustavila sam se na rocku i zapanjila se kako je to dobro kad sam ga otkrila. U mom društvu nema puno njih koji slušaju cajke. Ali ih ima. I oni puste na mobitelu. I svi onda to slušamo. Onda dođe neka druga pjesma skroz drukčije vrste muzike. Ali se nitko ne protivi cajkama jer znamo da ništa nemožemo. Oni to slušaju, i šta sad? Ima stvarno dobrih cajki. I mi to moramo priznati. Naravno da je rock stoput bolji, ali ima i dobrih folk pjesama.
Koliko god se mi trudili, uvijek će netko slušati cajke. Mi tu ništa ne možemo.
Dobro je što na forumu ima netko tko sluša turbo folk i tko nam održava neku sredinu. Jer bismo ih inače previše popljuvali.
I, da. Jadno je slušati određenu vrstu muzike zbog društva. Stvarno jadno. Kao da nemaš svoj karakter i svoje osobine. Ne znam što bih rekla kad vidim gdje ovaj svijet ide.

52Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 3 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Tue Sep 08, 2009 5:32 pm

REBELDE girl

REBELDE girl
Member
Member

~Brancica~ wrote:Hmmmm....Slazem se sa svim sto tu pise ali slusam je....Celo moje drustvo je slusa,ne zelim da se izdvajam...
A sto se tice bas narodne muzike(mislim na izvornu narodnu muziku) nju obozavam i slusam je cesto...
Ok..nemoj da se naljutis zbog ovoga,ali nemora da znaci da ako tvoje drustvo to slusa da moras i ti!!
Ne znaci da ako oni skoce u bunar da ces i ti!
Msm budi svija!

53Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 3 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Tue Sep 08, 2009 6:00 pm

~Brancica~

~Brancica~
Member
Member

REBELDE girl wrote:
~Brancica~ wrote:Hmmmm....Slazem se sa svim sto tu pise ali slusam je....Celo moje drustvo je slusa,ne zelim da se izdvajam...
A sto se tice bas narodne muzike(mislim na izvornu narodnu muziku) nju obozavam i slusam je cesto...
Ok..nemoj da se naljutis zbog ovoga,ali nemora da znaci da ako tvoje drustvo to slusa da moras i ti!!
Ne znaci da ako oni skoce u bunar da ces i ti!
Msm budi svija!

Ne znam koliko ti godina imas i da li izlazis vikendima u grad,ali ne verujem da ces radije sedeti kuci i blejiti u komp nego izaci u grad i zabavljati se sa drustvom...Kod mene u gradu i ovako ne postoji normalna diskoteka sa stranom muzikom,tako da cu radije izaci u folkoteku sa normalnim drustvom nego sedeti kuci sama ili jos gore klosariti u nekom mracnom parku sa starim drustvom iz kojeg sam hvala dragom Bogu izasla cista...

54Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 3 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Tue Sep 08, 2009 6:07 pm

REBELDE girl

REBELDE girl
Member
Member

OK!
Msm tvoja stvar!

55Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 3 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Mon Sep 14, 2009 10:34 pm

*StReEt_DaNcEr*

*StReEt_DaNcEr*
New member
New member

ovim je sve receno.....................

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum