Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!

Join the forum, it's quick and easy

Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.


You are not connected. Please login or register

Vasi "omiljeni" folk pevaci

+19
REBELDE girl
Syesha
-Bella Swan-
☆Star☆
◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Cofy
Ninchy
~rebelde girl~
boogeyman
::Turbo folk hater::
RasoN
_Crazy_
Ana Marija
Mrs. Black
_St0rm_
<>
<3 Life
anjitza-batitze
^Samara Morgan^
23 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Sat Aug 01, 2009 7:52 pm

Ninchy

Ninchy
Member
Member

::Turbo folk hater:: wrote:me 2... al' ti ces joj pokazati sta je muzika
a tu si uprawu..Ali problem je sto joj je mama najweca Grandowka na sweeetu!! uhhh...Pa joj po ceo dan pusta Cecu i te prostakuse..Kako ja onda da edukujem dete..?? xD...

27Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Sun Aug 02, 2009 9:00 pm

Cofy

Cofy
Member
Member

Swi Koji Postoji... Very Happy

28Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Sun Aug 02, 2009 9:08 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

Ninchy wrote:
::Turbo folk hater:: wrote:me 2... al' ti ces joj pokazati sta je muzika
a tu si uprawu..Ali problem je sto joj je mama najweca Grandowka na sweeetu!! uhhh...Pa joj po ceo dan pusta Cecu i te prostakuse..Kako ja onda da edukujem dete..?? xD...

uff......stvarno tesko.. Stavi je u karantin u kome ce da tredti rock i metal, a njenoj kevi reci da ima neizlecivu bolest lol! Eto, problem resen

29Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Mon Aug 03, 2009 1:28 am

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

Jelena Karleusa dsgsd

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

30Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Mon Aug 03, 2009 12:25 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

Svi dsgsd xD

31Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Mon Aug 03, 2009 12:32 pm

Cofy

Cofy
Member
Member

ma oni su swi ped*ri swe bi ih ugazio msm kako mogu to da slusaju


ja- swadjalica -neki ljakse

32Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Mon Aug 03, 2009 12:34 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

hahah... me 2

33Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Mon Aug 03, 2009 12:38 pm

☆Star☆

☆Star☆
Member
Member

nerviraju me svi ali najvise mile kitis sinan sakic hanka paldum i milan stankovic

34Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Mon Aug 03, 2009 12:40 pm

Cofy

Cofy
Member
Member

e el zna neko ko nastupa na beer festu

35Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Mon Aug 03, 2009 12:43 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

moj brat je naso na netu, sad cu ja da vidim...Ako mi se svidja repoertoar idem xD

evo ti link http://www.belgradebeerfest.com/active/en/home/muzicki_program.html

mjuza nista posebno

36Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Wed Aug 19, 2009 1:01 pm

-Bella Swan-

-Bella Swan-
New member
New member

anjitza-batitze wrote:nervira me dara bubamara,lepa brena,ona jelena karleusa i ostale svinje -.-

i mene!

37Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Sat Sep 05, 2009 12:30 pm

Syesha

Syesha
Member
Member

Živciraju me svi do jednog. *uzdah*

38Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Tue Sep 08, 2009 5:34 pm

REBELDE girl

REBELDE girl
Member
Member

boogeyman wrote:cula sam za njega od sestre..qq koji moron

moja lista "omiljnih"
karleusa
ona bubamara
seka a.
sinan
mile kitic
ceca
onaj plavi pesko sto stalno namjesta kosu(nzm ko je)
ruzna brena
i svi ostali...
kod mene takodje!!
Ma meni je ceo grand SRANJEE!!

39Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Mon Sep 14, 2009 10:39 pm

*StReEt_DaNcEr*

*StReEt_DaNcEr*
New member
New member

ma svi me kompletno nerviraju...................

40Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Tue Sep 15, 2009 9:58 pm

♥K &amp; M♥FRW♥

♥K &amp; M♥FRW♥
Member
Member

ma nerviraju me svi po malo ma svi bre

41Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Mon Sep 21, 2009 11:50 am

^Samara Morgan^

^Samara Morgan^
Member
Member

Sve su to budale,oni koji ih slusaju su zakacili tu debilsku grandovsku zarazu... Neki od njih i imaju problem sto nemaju gde ni da cuju dobru muziku... na tv-u ja ne znam ni jedan kanal (ne racunam one se kablovske) gde ima neka muzicka emisija o metal,punk,rock muzici... jos ako nemaju internet oni jadnici imaju samo opciju da slusaju/gledaju grand show koji se emituje verovatno nekoliko puta nedeljno... to obicno pocinju da gledaju deca mladjeg uzrasta i onda se naviknu pa posle i ne zele da promene taj seljacki fazon... od grand zaraze se u kasnijem stadijumu javljaju veci oblici zaraze:sponzoruse,napucani "frajeri" i "ribe"... to postaju upravo imitirajuci one seljake jelena k,dara b,mile k itd... ovo je neka moja (malo duza) teorija... do sad se u praxi pokazala kao tacna...
Zakljucak:grand je virus od kojeg nastaju ozbiljnije bolesti (sponozuse,"frajercine","baje","ribetine"... folk 4567)
Zakacene bolesti su neizlecive ili se jako tesko,mucno i dugotrajno lece... Svaka cast onom ko se izlecio... good job

42Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Wed Sep 23, 2009 12:13 pm

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

pa i ja sam odrasla uz to pa ne slusam >.<
kad neko nema net, kad nema kablovsku onda mogu vec da istolerisem da slusa to govno...
ali ne mogu da skontam kada covek ima mogucnost da cuje nesto drugo osim tog sranja, a on je i dalje zaglavljen u sugavom turbo folku folk

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

43Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Wed Sep 23, 2009 6:14 pm

Shelly Stoudes

Shelly Stoudes
New member
New member

Evo ovako...mene svi nerviraju...pogotovo Jelena Karleusa,Slavica Cukteras i Dara Bubamara....fuj,znaci fenseri zesci xD Brate ne razumem one koji to slusaju,sta vide u toj muzici?

44Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Wed Sep 23, 2009 10:52 pm

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

psihologija mase xD
"svi slusaju, ae i ja"

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

45Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Fri Sep 25, 2009 6:48 pm

^Samara Morgan^

^Samara Morgan^
Member
Member

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT wrote:
ali ne mogu da skontam kada covek ima mogucnost da cuje nesto drugo osim tog sranja, a on je i dalje zaglavljen u sugavom turbo folku folk
E to su vec posebni,phiholoski slucajevi,a na zalost ima ih mnogo u Srbiji... Rolling Eyes

46Vasi "omiljeni" folk pevaci - Page 2 Empty Re: Vasi "omiljeni" folk pevaci Fri Sep 25, 2009 10:32 pm

*Nene*

*Nene*
New member
New member

npr ja i jedna kataria u mom odeljenju JEDINE od devojaka ne slusamo Seljake, ali zato osale devojcice teraju kacu da slusa pedera sanokvica, o ostale pedere i lezbejke.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Anti-folk pesme xD

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum