Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!

Join the forum, it's quick and easy

Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.


You are not connected. Please login or register

 » xxx Folk xxx » Folk » Lapsusi

Lapsusi

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Lapsusi Empty Lapsusi Mon Jul 06, 2009 11:22 pm

boogeyman

boogeyman
Admin
Admin

NO SPAM HERE!!!



djole djogani
<LI>Išao sam u pravcu Novog Sada sa Vesnom, kada sam cuo kako peva okrenuo sam auto za 360 stepeni i pravac Beograd
<LI>Sladžo javi se na telefon zove te neki ANSWER!
<LI>Moja Sladža džuska i kad ima ( odgovor na pitanje zašto voli Slađu)
<LI>Bilo nas je četvoro i ja petoro
<LI>Ja Sladžu nisam ni znao ni poznav'o dok se nismo upoznali
<LI>Čuti, Sladžo, ti si glupa, pusti mene da pričam
<LI>Sladžo, čekam te kod kolima
<LI>Sladžo, nemoj da se svadžamo pred kamere, nismo cigani
Voditelj: Koji je najtužniji trenutak u vasem životu? - Kad je meni i mom bratu rikn'o čale.





Dragana Mirkovic

<LI>Najviše volim da pijem sok od đusa
<LI>Na pitanje da li voli Anu Karenjinu odgovara:- Da, pročitala sam sve od nje!
<LI>Na pitanje kako se oseća u novom studiju odgovara: -Osećam se eventualno!
VODITELJ: Šta čitate u poslednje vreme? - Uglavnom TOLSTOJEVSKOG...

https://folkdown.forumsr.com

2Lapsusi Empty Re: Lapsusi Tue Jul 14, 2009 1:46 am

^Samara Morgan^

^Samara Morgan^
Member
Member

Ovo sam ja nasla u novinama:
-Severina:Mila sam i draga,pa sam zato mila.
-Vera Matovic (ko god da je ona):Nakon sto je vreme stalo ja sam se balsumirala.
-Dragana Mirkovic:Nikada nisam ulazila grudima u zivot.
-Jovana Tipsin:U Bugarskoj zive neki ljudi,strani ljudi,koji nisu Jugosloveni.
-Indira:Nedavno su me zaustavili saobracajci i kad su videli da uredno imam sva dokumenta,rekli su mi-a sad ces malo da NAM DUVAS. (valjda je na kraju shvatila sta je odvalila)

3Lapsusi Empty Re: Lapsusi Sat Aug 08, 2009 1:23 am

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

Evo ove nisu nesto smesne ali rekoh ipak da postavim xD

Jelena Karleuša (pevačica): “Šoping mi je odavno postao zanimljiviji od seksa!!!”

Ksenija Pajčin (pevačica): “Na meni su najseksipilniji pogled i vilica!”

Jovana Tipšin (pevačica): “Meni su u fotošopu dodali celulit. Pošto kod mene nema šta da se ulepšava, dodaju mi mane!!!”

Đani (folk pevač): “Ja sam veran muž, ženu sam prevario samo dva, tri puta!”

Lela Andrič (folk pevačica): “Biram sponzora, vrlo sam zahtevna. Potrebni su mi i ukus i miris, a ne samo pare!!!”

Era Ojdanić (pevač): “Majka i žena me podržavaju u švaleraciji, ali se i plaše da me neko zbog toga ne ukoka!!!”

Seka Aleksić (pevačica): “Jedinstvena sam na estradi, jer smatram da sam posebna!!!”

Nedeljko Bajić Baja (pevač): “Obožavam žene i uživam u seksu isključivo u njihovom prisustvu!!!”

Viki Miljković (pevačica): “Srećom, moj je mozak genetski pozitivan, tako da je bilo potrebno da budem ono što jesam”

Seka Aleksić (pevačica): “Kad sam srećna obično Zorana ujedam za obraz ili ruku, ali da mu ostanu tragovi zuba na koži!”

Ceca Ražnatović (pevačica): “Za mene je kamera, u stvari kao živo biće!”

Vesna Vukelić Vendi (pevačica): “Volim da kažem da čovek mnogo toga može da nauči od životinja, ja na primer učim od svog mačora”

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

4Lapsusi Empty Re: Lapsusi Sat Aug 08, 2009 1:32 am

Cofy

Cofy
Member
Member

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT wrote:Evo ove nisu nesto smesne ali rekoh ipak da postavim xD

Jelena Karleuša (pevačica): “Šoping mi je odavno postao zanimljiviji od seksa!!!”

Ksenija Pajčin (pevačica): “Na meni su najseksipilniji pogled i vilica!”

Jovana Tipšin (pevačica): “Meni su u fotošopu dodali celulit. Pošto kod mene nema šta da se ulepšava, dodaju mi mane!!!”

Đani (folk pevač): “Ja sam veran muž, ženu sam prevario samo dva, tri puta!”

Lela Andrič (folk pevačica): “Biram sponzora, vrlo sam zahtevna. Potrebni su mi i ukus i miris, a ne samo pare!!!”

Era Ojdanić (pevač): “Majka i žena me podržavaju u švaleraciji, ali se i plaše da me neko zbog toga ne ukoka!!!”

Seka Aleksić (pevačica): “Jedinstvena sam na estradi, jer smatram da sam posebna!!!”

Nedeljko Bajić Baja (pevač): “Obožavam žene i uživam u seksu isključivo u njihovom prisustvu!!!”

Viki Miljković (pevačica): “Srećom, moj je mozak genetski pozitivan, tako da je bilo potrebno da budem ono što jesam”

Seka Aleksić (pevačica): “Kad sam srećna obično Zorana ujedam za obraz ili ruku, ali da mu ostanu tragovi zuba na koži!”

Ceca Ražnatović (pevačica): “Za mene je kamera, u stvari kao živo biće!”

Vesna Vukelić Vendi (pevačica): “Volim da kažem da čovek mnogo toga može da nauči od životinja, ja na primer učim od svog mačora”

ni ne cudi me ionako su seljaci

5Lapsusi Empty Re: Lapsusi Sat Aug 08, 2009 2:51 am

boogeyman

boogeyman
Admin
Admin

haha da ne bih ni folk dotakla

https://folkdown.forumsr.com

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

 » xxx Folk xxx » Folk » Lapsusi

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum