Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!

Join the forum, it's quick and easy

Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.


You are not connected. Please login or register

Nuzno zlo ili neznanje???

+15
Cofy
jerome_girl
Ninchy
<>
~rebelde girl~
Miss Shameless
RasoN
Mrs. Black
_St0rm_
^Samara Morgan^
::Turbo folk hater::
~Brancica~
<3 Life
-Maky-
boogeyman
19 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 2 of 3]

26Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Fri Jul 31, 2009 1:45 pm

<<RockPrincess>>

<<RockPrincess>>
Member
Member

ja obozavam tu pesmu^^

27Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Fri Jul 31, 2009 2:37 pm

<3 Life

<3 Life
Admin
Admin

heh, ja i ne bash....mozda zato shto me podseca na kraj...

28Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Fri Jul 31, 2009 3:03 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

a sta si upisala?

29Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Fri Jul 31, 2009 3:09 pm

<3 Life

<3 Life
Admin
Admin

ekonomsku.... Sad

30Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Aug 01, 2009 7:07 pm

Ninchy

Ninchy
Member
Member

<3 Life wrote:I ja...nema shta wishe da se kaze, swe je jasno...
Slazem se 100%

31Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Wed Aug 05, 2009 11:41 pm

jerome_girl

jerome_girl
Member
Member

Tako je hejtujem da to nije normalno,mnogo njih u mom drustvu je slusa ali ja necu nikada pa makar i zbog njih,msm da je to uzaludno bacanje vremena jer pola tih ljudi i ne zna da peva....

32Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Thu Aug 06, 2009 12:40 am

Cofy

Cofy
Member
Member

::Turbo folk hater:: wrote:
~Brancica~ wrote:Na sta nemas komentar?
Na to sto slusam narodnu izvornu muziku ili na to sto slusam turbo folk zbog drustva?

Slusaj sta hoces, msm niko ti ne brani... Ali da slusas turbo folk zbog drustva, to je glupo...

i agree necu da te lazem ali mislim da si mng glupa (bez uvrede)

33Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Thu Aug 06, 2009 2:36 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

loool Pa nije ona glupa, po meni je ta odluka glupa

34Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Thu Aug 06, 2009 11:55 pm

~Brancica~

~Brancica~
Member
Member

Pa vidite ovako...Meni je prijateljstvo jedno od najvaznijih stvari u zivotu,tacnije jedna od stvari koja me odrzava u zivotu...
Celo to drustvo poznajem od malena,oni su mi druga porodica...Msm sta sad?Ja treba da se izdavajam i da ih izbegavam zbog muzike???
Ja nigde nisam spomenula da sam zbog njih turbo folkerka...Ja to nisam,niti sam bilo sta drugo,jednostavno ne pripadam ni jednoj vrsti muzike jer slusam sve...Ali kad sam s njima slusam turbo folk i sta sad...

35Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Fri Aug 07, 2009 10:46 am

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

Ako te vole i ako su ti pravi prijatelji prihvatice te kakvu god muziku slusas...
Moje naj drugarice isto slusaju folk i kad ga puste ja samo prevrnem ocima, ali one znaju da ja to ne volim i kad smo zajedno probaju bar nesto da puste od moje muzike... Znaju da ja ne volim folk, ali mogu da ga istrpim ali ne pada mi na pamet da ga pocnem slusati da bih se prilagodila...

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

36Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Fri Aug 07, 2009 11:41 am

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

i agree ne sastoji vam se prijateljstvo od iste muzike, ima tu jos mnogo toga...

37Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Fri Aug 07, 2009 3:07 pm

~Brancica~

~Brancica~
Member
Member

Pa ja nigde nisam rekla da oni mene ne prihvataju zbog necega a najmanje zbog muzike....Kao sto sam rekla je ne pripadam ni jednoj vrsti muzike,slusam sve!Istina je da sam zbog drustva pocela da slusam i turbo folk ali nisu me oni naterali na to,vec okolnosti...U mestu gde ja zivim,diskoteke i kafici sa stranom muzikom su prazni,ali bukvalno prazni,osim jednog rock kluba gde svaki vikend policija ima pune ruke posla zbog raznih narko dilera koji tamo zalaze cak se pre 2 nedelje desilo i ubistvo,tako da nemam sta da radim tamo...Naravno onda da cu izlaziti tamo gde ima mase,gde je celo moje drustvo i gde se osecam bezbedno pa makar to bilo mesto i gde se slusa turbo folk...Za 2 meseca cu napuniti 19 godina,suvise sam mlada da bih vikende provodila zatvorena u svojoj sobi pred kompom ili tv-om...

38Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Aug 08, 2009 1:16 am

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

u mestu gde ja zivim nema hiljadu ljudi... ima jedan kafic u kome se slusa samo folk... najblizi, nazovi grad se nalazi na pet minuta busom, tamo ima par diskoteka i svuda se pusta folk... U razredu mi ima jedva troje ljudi koji ne slusaju folk... U kuci mi svi slusaju narodnjake i tv je uvek ukljucen na pink-u...
Pa ja i dalje ne slusam folk...

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

39Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Aug 08, 2009 10:07 am

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

hehe...Kod mene ima klubova sa dobrom muzikom ili idem na svirke

40Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Aug 08, 2009 11:28 am

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

Pa ima i kod mene u NS-u ali ovde gde ja zivim nema...

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

41Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Aug 08, 2009 7:31 pm

~Brancica~

~Brancica~
Member
Member

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT wrote:u mestu gde ja zivim nema hiljadu ljudi... ima jedan kafic u kome se slusa samo folk... najblizi, nazovi grad se nalazi na pet minuta busom, tamo ima par diskoteka i svuda se pusta folk... U razredu mi ima jedva troje ljudi koji ne slusaju folk... U kuci mi svi slusaju narodnjake i tv je uvek ukljucen na pink-u...
Pa ja i dalje ne slusam folk...

Pa tako je i kod mene....Doduse mesto u kojem ja zivim i nije tako malo kako na prvi pogled izgleda,ima stvarno puno kafica,ali sta vredi kad su prazni...Subotom i petkom uvece pogotovo,verovali ili ne cak i oni cisti Madjari su poceli da izlaze u folkoteke Rolling Eyes
Evo i cuveni Club Stage...Gazda je milione ulozio u taj klub,u pocetku je bilo mase kad su svaki vikend nastupale Neverne bebe,Parni valjak,Daire...itd...I onda je poceo da pravi kao neke tehno zurke koje mu se uopste nisu isplatile,klub je naglo poceo da propada,vise niko nije ulazio u njega...I evo ima vec 2 meseca kako stalno dolaze tamburasi,danas prolazim pored kluba vidim plakat,veceras nastupa Marko Bulat...Pitam druga koji tamo radi kao konobar,otkud sad to...Kaze da su zahvaljujuci narodnjacima konacno poceli normalno da zaradjuju...

42Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Aug 08, 2009 8:34 pm

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

Ja to sve znam... Meni ne treba to crtati... A mesto u kome ja zivim je selo... Kad nekom kazes: "Metallica" oni tebi: "moj dobar drugar"
i znam kako se svet okrece... moj tata je bio rocker kad je bio mlad... eno mu ih ploce na tavanu... a sada svira u tamburaskom orkestru...
ali ako sada tamo umesto Parnog valjka svira Marko Bulat ne mora da znaci da ti moras da ides...

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

43Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Aug 08, 2009 9:58 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

To je uzas... Sad svi sliusaju folk. Moj brat od tetke je pre 3 godine slusao najtvrdji metal, a sad folk

44Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Aug 08, 2009 10:45 pm

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

o_o nema sanse

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

45Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Aug 08, 2009 10:47 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

veruj mi...

46Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Aug 08, 2009 11:00 pm

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

majmuncina -___-

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

47Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Aug 08, 2009 11:02 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

ja nisam mogla da verujem kad mi je rekao

48Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Aug 08, 2009 11:03 pm

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

samo se nadam da se to meni nece desiti... posto zivim u ovakvom okruzenju i sa ljudima od kojih 99% slusaju turbo-folk cudno je uopste sto ja slusam bilo sta drugo...

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

49Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Aug 08, 2009 11:10 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

ja sam sigurna da se meni nece... Ja sam rockerka do smrti

50Nuzno zlo ili neznanje??? - Page 2 Empty Re: Nuzno zlo ili neznanje??? Sat Aug 08, 2009 11:11 pm

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

bio je i moj cale

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum